• Картини вишиті хрестиком

  46. Бізнес на вишитих хрестиком картинах, Жіночий бізнес клуб

  28.09.2015

  46. Бізнес на вишитих хрестиком картинах

  4. Дизайнерські компанії. Дуже багато компаній, які розробляють дизайни приміщень. Потрібно неодмінно укласти з ними договір про співпрацю. Адже замовники дизайну це ваші потенційні клієнти. Всім нам відомо з якою ретельністю розробляється інтер’єр нової квартири, де кожна дрібниця має свій сенс. Завдання дизайнерів вписати туди і одну з ваших картин з вашого каталогу природно за певний відсоток з продажів.

  5. Що добре, що у вишитих картинах може бути багато напрямків. Тому і замовниками можуть стати люди в різних областях. Так наприклад є варіанти картин вишитих спеціально на народження малюків або як подарунки на весілля. Відповідно ваші потенційні покупці це батьки, а місця їх скупчення Батьківські міські форуми. Тут же можна знайти покупців на весільну тематику.

  Я переконалася в перспективності своєї ідеї, коли натрапила в інтернеті на подібну.

  «Одного разу до мене звернулася Інтернет-подруга з Німеччини. Ми з нею познайомилися на одному форумі по рукоділлю. Слово за слово, і вона похвалилася своєю новою роботою — об’ємної вишитою картиною. Навіть дивлячись на фото, можна було визначити всю унікальність роботи. Вишиває картини подруга давно, акуратність і ретельність виконання просто вражають. Але найголовніше було в створенні ефекту занурення в изображаемую дійсність. Я дивилася на картину і немов перебувала серед вишитих латаття, відчувала легкий вітерець і навіть тонкий аромат квітів… Енергетика у цього полотна була найпотужніша!

  Подруга поцікавилася — скільки це може коштувати? Заради інтересу я поширила її пропозицію щодо приватних картинних галереях і музеях. Написала їм електронні листи і… забула. Не було при цьому ніякої мети — чистий інтерес. Яке ж було моє здивування, коли відповіли практично все! А ціни, які пропонувалися за цю роботу, просто вражали! Тоді я відразу ж відіслала всі контакти подрузі, вона дуже вигідно продала свою роботу і отримала нові замовлення. Для мене це був просто експеримент. Але чому б не зробити його своїм бізнесом?

  Я частенько буваю на подібних сайтах з рукоділля, милуюся роботами народних умільців. Часто ці люди навіть не усвідомлюють ціну своїм працям. Чому б не допомогти їм продати свої твори, при цьому добре заробивши? Обговоріть з ними відразу свій відсоток — від 10% до 30% за просування кожної роботи. Візьміть фото і точний опис кожної речі, а потім розішліть пропозиції в різні музеї та приватні колекції. Адреси можна знайти на тематичних дошках оголошень і сайтах. Починайте листування і торг про умови і ціною. Витрат при цьому не знадобиться ніяких, крім вашого часу і навичок продажів, а прибуток може бути вельми істотна!

  Поступово можна буде створити свою галерею-збірка авторських робіт на показ. Не викуповувати у автора, а брати на виставку і продаж! Напрямів у цьому роді діяльності безліч. Яким шляхом підете ви — покаже сама життя. Допоможіть пробитися таланту, розкрийте нове ім’я — тоді історія збереже і ваше»

  Тому якщо вам близький цей напрямок, то ось вам. будь ласка, два варіанти, як можна організувати на цьому бізнес. І ще забийте в пошук Ярмарок Майстрів — це майданчик, де ви зможете продати свої картини.

  Автор. Катерина Бугаєнко

  Короткий опис статті: картини вишиті хрестиком Вишиваємо картини хрестиком, як ідея жіночого бізнесу це можна, що, так, що, може, ось, картин

  Джерело: 46. Бізнес на вишитих хрестиком картинах — Жіночий бізнес клуб БизМама — сайт для бізнес леді, бізнес для жінок

  Також ви можете прочитати