Чи можна носити чужий хрестик?

29.09.2015

чи Можна носити чужий хрестик?

Хрестик пов’язує людину з Богом святилищем людської душі. Це те, у що людина свято вірить і свято зберігає «у серце свого тіла».

Знайдений золотий хрестик


Що робити? Якщо ви знайшли хрестик, то варто для початку віднести його в найближчу церкву і висвітлити. Боїтеся залишати його собі – віддайте священика. Нехай він вирішує, що робити з такою знахідкою.

Якщо вам подарували знайдений хрестик, то обов’язково носіть його! Знімайте лише у виняткових випадках. Наприклад, тоді, коли потрібно почистити або протерти золоту (срібну) ланцюжок. Помітили, що подарований вам хрест почорнів – знімайте і забудьте про нього. Можливо, що чоловік, який вручив його, вас недолюблює або відчуває по відношенню до вас сильне почуття злоби, ненависті і заздрості.

Чужий подарований хрестик

Можна приймати. Висвітліть його в церкві і носіть з благословенням.

Чужий срібний хрестик


Чужий хрестик, зроблений з срібла, носити можна. Враховуйте те, як до вас «відноситься» срібло, оскільки воно любить далеко не всіх людей.

Срібло підходить емоційним, молодим, цілеспрямованим, оптимістичним, терплячим, вольовою і заповзятливим жінкам, народженим під зодіакальними знаками Риб і Раку. Чому мова йде тільки про жінок? Тому що цей метал у всі часи вважався суто жіночим.

Срібло не любить людей, у яких спостерігається наявність таких якостей:

  1. Безжалісність.
  2. Скутість.
  3. Педантичність.
  4. Замкнутість.
  5. Жадібність (скупість).
  6. Розв’язність.
  7. Лукавість.
  8. Прагматичність.

Всім Левам, Овнам і Стрільцям рекомендується знімати срібний хрестик кілька разів на місяць, щоб тіло «відпочило» від дорогоцінного металу, здатного привести людей цих Знаків до несприятливих наслідків.

Чужий хрестик, куплений в ломбарді

У стародавній окультній літературі зустрічаються поради, які кажуть, якщо хочете очистити яку-небудь річ, пропустіть її через ломбард, мовляв навіть речі з сильними прокльонами очищаються таким чином. Але це не підтверджені дані. Немає фактів, які вказують, що саме так і відбувається. Церква за те, щоб кожна людина тільки ніс свій хрест, не приміряйте і не приймайте чуже, воно може виявитися у сто крат важче.

Хрестик померлої людини

Священики не бачать абсолютно нічого поганого носіння хрестика, який належить померлій людині. Однак вони настійно рекомендують ховати покійного разом з хрестиком.

Можна носити хрест людину, який відправився в інший світ, якщо не вірите у всякі прикмети і не живете забобонами.

Хрестик померлого не можна носити, якщо ви з якихось причин його вкрали і не зізналися в тому, що зробили.

Носити чи ні хрест без розп’яття

Православний хрест, на якому відсутній розп’яття, вважається найдавнішим. Адже на самому початку християнської ери зображувалися лише геометричні обриси хреста. А розп’яття на ньому з’явилося відносно недавно. У зв’язку з цим багато священики дотримуються думки, що хрестики з распятьями ніяк не відповідають християнським канонам: на них є зображення Христа і тому вони автоматично перетворюються у ікону. Будь-яка ікона призначена для сприйняття і читання молитви.

Кажуть, що православним небажано носити хрест без розп’яття. А якщо є величезне бажання носити такий хрест, то необхідно приховувати його під одягом і нікому не показувати.

Освячений хрестик на руці носити можна чи ні

У всіх богослужбових книгах згадується хрестик для носіння на персех (на грудях). Це означає, що не слід носити його на тому місці, яке для нього не призначено, якщо він у вас єдиний.

Ви можете носити на руці освітлений хрестик, якщо один екземпляр вже давно є у вас біля серця.

чи Можна носити хрестик нехрещеним людям

Є два абсолютно протилежні відповіді на це питання. Зараз ми розберемося з кожним із них.

Нехрещеним людям дозволяється носити хрестик в тому випадку, якщо:

  1. Вони вирішили хреститися в найближчому майбутньому і ретельно готуються до цього важливого обрядом.
  2. Вони по-справжньому повірили в Бога, і в їх вірі не залишилося ні найменших сумнівів.

Деякі священики кажуть, що не можна носити хрестик того, хто ніколи не замислювався про хрещення. На носіння хрестика не має ніяких прав та людина, яка набуває його заради прикраси або створення іміджу.

До чого сниться чужий хрестик?


Якщо він сниться один, то це означає турботу про ближнього людині. Якщо сняться багато чужих хрестиків, значить попереду багато добрих справ, які ви станете робити в найближчому майбутньому.

Якщо в сні ви побачите просто красивий, блискучий хрестик, це значить, що ви людина всепрощаючий і благородний. Незабаром вас може очікувати радість і благополуччя.

Якщо це золотий хрестик – величезний позитив і радість.

Якщо хрестик срібний – втілення надії.

Якщо хрест дерев’яний – успіх і удача.

Короткий опис статті: хрестик золотий Якщо у вас чужий натільний хрестик, чи можна його носити? Варіанти: ви знайшли хрестик, його вам подарували або ви його купили. Як правильно вчинити? Освітлення хрестика в церкві. можна, чи, носити, чужий, хрестик

Джерело: чи Можна носити чужий хрестик?

Також ви можете прочитати