Інтернет-магазини вишивки, Форум Stitchmaker., Все про вишивці

08.07.2016

Stitchmaker

Короткі оголошення

Схеми у вишивальниць просимо в приват!

При замовленні просимо вказувати ваші точні координати, щоб менеджер міг зв’язатися з Вами.

Повідомлень: 23935

Повідомлень: 23935

Статус: спить.

Кількість інтернет-магазинів і темпи їх появи з часом тільки зростають. Для створення інтернет-магазину не потрібно великого початкового капіталу, найчастіше не потрібно орендувати приміщення, наймати працівників і т. д. Отже, витрати і націнка інтернет-магазинів будуть мінімальні. Цим і пояснюється популярність інтернет-магазинів. Навіщо платити більше, якщо можна цей же товар придбати в 1,5 рази дешевше і не встаючи з дивана. Зручно і практично.

Однак не все так безхмарно. Купуючи в Інтернеті, ви часто ризикуєте. Ви не бачите продавця в обличчя, не можете «помацати» товар. Більшість інтернет-магазинів працює чесно, без обману і дорожить своєю репутацією. Лише деякі магазини або через недогляд персоналу, або навмисно дурять покупців.

Товарно-грошові відносини в Інтернеті — це завжди своєрідний ризик. На сьогоднішній день існує величезна кількість інтернет-магазинів для вишивання. Дана стаття покликана допомогти вам визначити, чи варто довіряти тому чи іншому магазину (не лише інтернет-магазинах вишивання, але і в цілому) і чому.

повна стаття про плюси і мінуси інет-магазинів, про способи їх вибору і пошуку наведена на сайті stitch.su

Якщо хочеш бути щасливим, будь ним. Козьма Прутков.

Nemo Me Impune Lacessit. (Ніхто не ранить мене, не поранившись сам)

Короткий опис статті: вишивка інтернет магазин вироби ручної роботи,вишивка,хобі,handmade,рукоділля,авторські схеми,авторська вишивка,безкоштовні схеми,дизайн вишиванок,майстер-клас, в’язання, іграшки, вишивальні ігри, авантюра, друге дихання, бискорню, зигугу, пендибуль, берлінго, кривулька, бісер, спиці, гачок, хардангер,магазин ручної роботи

Джерело: Інтернет-магазини вишивки — Форум Stitchmaker. — Все про вишивці хрестом і не тільки

Також ви можете прочитати