Ізонитка схеми

27.06.2016

Ізонитка схеми

Ізонитка або нитяна графіка, зображення ниткою — це створення картинок з допомогою нитки на твердій основі: сд дисках, картоні або папері. Ця техніка дуже проста, їй навчають навіть в дитячих гуртках і арт-студіях. Изонитью також можна займатися самостійно, створюючи красиві листівки своїми руками. прикрашаючи свій будинок оригінальними виробами .

— голка

— циркуль

Ізонитка схеми

Ізонитка схеми

Також корисними в процесі роботи в техніці нитяною графіки будуть:

    м’який еластичний килимок в якості підкладки під картон і папір для більш легкого проколювання шилом отворів простий олівець для перенесення картинок. схем і відміток шило або циганська голка для проколювання більш твердих підстав для роботи (щільний картон, СD диски) клей (ПВА, «Момент», «Дракон», «Титан»)

Якщо в якості основи для роботи в техніці ізонитка буде обраний СD диск, то для роботи знадобляться також запальничка або свічка. для того щоб загострити шило і з його допомогою зробити акуратні отвори в СD диску.

Запорука успіху в техніці ізонитка забезпечують:

    вдалий підбір матеріалів для творчості акуратність виконання роботи оригінальні ізонитка схеми

У рамках цієї оглядової статті всі перераховані вище параметри, які багато в чому визначають якість робіт в техніці ізонитка, пропонуємо розглянути.

Ізонитка схеми

Ізонитка схеми

Підбір матеріалів для роботи в техніці ізонитка.

Всі матеріали, які використовуються для створення красивих виробів в техніці ізонитка можна умовно розділити на дві групи. З одного боку це матеріали для основи композицій, з іншого — нитки.

В якості основи найбільш широко використовується майстрами щільний картон різних кольорів і відтінків. У дитячому творчості використовують менш щільну папір для створення ізонитка композицій.

Ізонитка схеми

Ізонитка схеми

Дуже красиво виглядає нитяна живопис на основі з оксамитової папери, але її використання вимагає певного рівня навичок володіння технікою ізонитка, так як папір менш еластична і примхлива в роботі. До того ж вартість паперу з оксамитовим напиленням значно вище вартості кольорового картону.

Не так давно стало популярно в якості основи для нитяною графіки використовувати старі СD диски. Їх розшивають нитками, роблячи різні оригінальні підвіски і прикраси. Така основа набагато міцніше картону та вироби довше зберігаються, але для того проколювати отвори під нитки доводиться гарячим шилом чи циганською голкою.

Пропонуємо подивитися на фотографії роботи в техніці нитяною графіки на дисках, в даному огляді також є не одна зрозуміла схема ізонитка для СD дисків.

Ізонитка схеми

Ізонитка схеми

Ізонитка схеми

Ізонитка схеми

Ізонитка схеми

Ізонитка схеми

Ізонитка схеми

Ізонитка схеми

Щодо ниток самими універсальними визнані нитки муліне, які є такими за кількох причин. По-перше, нитки муліне доступні за ціною, по-друге, вони є у вільному продажу, по-третє, це широка палітра кольорів для творчого самовираження.

Але якщо говорити про красу ниток, що використовуються в роботі, і самих виробів з їх участю, то, безсумнівно, самі чудові роботи виходять з шовкових ниток.

Ізонитка схеми

Для дитячої творчості зазвичай вибирають недорогі нитки з блиском або без нього, зазвичай це поширені — ірис або муліне.

Вовняні нитки не придатні для техніки ізонитка, і не використовуються з причини підвищеного вмісту ворси.

У багатьох сучасних роботах в техніці ізонитка можна зустріти крім ниток: паєтки, бісер, бусинки і багато інші додаткові декоративні елементи. Їх присутність зовсім не обов’язково, і з’являється в різних роботах, в основному при оформленні листівок в техніці ізонитка та СD дисків. Всі додаткові прикраси для техніки в цілому не принципові, це справа смаку і творчої задумки конкретного виконавця.

Ізонитка схеми

Творчий процес в техніці ізонитка. Поради.

Запорука успіху в техніці ізонитка — терпіння, поєднане з акуратністю і точністю. Маючи під рукою цікаві ізонитка схеми, є два способи проходження схемою. По-перше, можна перенести схему на зворотну сторону основи, але це забере час на творчість. Другий варіант — знайти на нашому сайті і роздрукувати вподобану схему для нитяною графіки і підкласти її під основу, попередньо закріпивши.

Поради:

    намагайтеся не використовувати канцелярські скоби і скріпки, щоб папір не повело під час роботи. Придбайте в магазині спеціальні затискачі для паперу. На первинному етапі роботи, під час проколювання отворів згідно зі схемою-макетом, не тримайте основу на вазі, використовуйте м’яку підкладку. В якості підкладки можна використовувати лист товстого фетру, гофрований картон або килимок з пробки. Якщо немає в наявності нічого з перерахованих матеріалів, в якості підкладки можна використовувати залишки лінолеуму після проведення ремонту або складені газети. Для початківців освоювати техніку нитяною графіки рекомендується вибирати готові ізонитка схеми для початківців. містять точну і повну нумерацію. Точки для проколювання і вишивки в таких схемах зазвичай знаходяться на великих відстанях, ніж прийнято в техніці ізонитка. Завдяки чому роботи виходять менш ажурними, витонченими і чіткими, але їх легше осилити початківцю. Проколювати отвори в основі, яка б вона не була, потрібно з лицьового боку, тоді поверхню основи з лицьової сторони залишиться гладкою і не змінить свій первісний вигляд. Перш ніж приступати до створення різнопланових виробів з використанням нитяною графіки, потренуйтеся заповнювати нитками кути, кола і дуги. У цій оглядовій статті тема заповнення кута, кола і дуги в нитяною техніці порушена трохи нижче. Для того, щоб досягти більш чіткого, точного малюнка, слід при перенесенні схеми на основу, зробити в два рази менше відстані між передбачуваними проколами. Вам доведеться виконати вдвічі більше роботи і витратити більше часу щоб акуратно заповнити всі отвори нитками, але результат того вартий і більш того, перевершить всі ваші очікування.

На нашому сайті зібрані дивно красиві і оригінальні роботи в техніці нитяною графіки. Ознайомитись з якими можна в нашій рубриці «Ізонитка ». Картини, листівки, панно і багато інші гарні, а головне оригінальні, рідко зустрічаються декоративні речі можна зробити своїми руками освоївши техніку нитяною графіки разом з нашими майстрами.

Збори майстер класів, в яких, крім фотографій з зображенням подробиць творчого процесу, присутні ключові ізонитка схеми, дозволять всім бажаючим оволодіти технікою нитяною графіки в максимально короткі терміни. Змістовні статті відповідної тематики також будуть корисними, при наявності бажання навчиться, і освоїти нову для себе техніку ізонитка.

Перед створенням своїх перших картин за допомогою нитяною графіки, потрібно освоїти техніку двох основних схем: заповнення кола і заповнення кута.

Ізонитка схеми

Короткий опис статті: вишивка малюнки Ізонитка або нитяна графіка, зображення ниткою – це створення картинок з допомогою нитки на твердій основі: сд дисках, картоні або папері. ізонитка схеми, ізонитка схеми скачати, ізонитка схеми безкоштовно, ізонитка схема для початківців, ізонитка схеми для початківців, ізонитка схеми, схема ізонитка

Джерело: Ізонитка схеми

Також ви можете прочитати