• Картини вишиті хрестиком

  Килими, вишиті хрестиком

  23.09.2015

  Килими, вишиті хрестиком

  Настав той час, коли і самим хочеться одягнутися тепліше, і будинки з квартирами укутати. Для другої частини плану рекомендуємо хіт останніх європейських виставок – колекцію килимів та аксесуарів з чистої вовни від іспанської компанії Gandia Blasco, яку любовно розшила хрестиком Шарлотт Ланселот – молодий дизайнер з Бельгії.

  Іспанська сімейна компанія Gandia Blasco давно відома у світі своїм «сильним» текстильним напрямком. Кілька років тому для нього навіть був створений окремий бренд. З тих пір весь дизайнерський текстиль Gandia Blasco випускається під маркою Gan.

  Головний продукт бренду – авторські килими ручної роботи, такі ж яскраві і самобутні як і їх автори.

  Для створення колекцій компанія Gandia Blasco любить запрошувати зірок світового дизайну величини. До килими вже «доклали руку» знамениті Жан Марі Массо, студія » Nendo, Маріо Руїз і ін

  В минулому році серця всіх любителів дизайнерських килимів «зігріла» колекція спеціально створена для Gan зіркою іспанського дизайну Патрісією Уркиолой. Точніше всього задум колекції виражений у назві MANGAS, що по-російськи означає «рукави». Підлоги і стіни Патрісія дійсно запропонувала вдягнути в гігантські рукави, пов’язані на спицях з різнокольорових вовняних ниток.

  У цьому році тему рукоділля підхопила бельгійський дизайнер Charlotte Ланселот, створивши колекцію CANEVAS, суцільно розшиту хрестиком на канві.

  Бельгійської майстрині вдалося розгледіти багатий потенціал старовинної техніки.

  Шарлотт Ланселот наочно показала всім, що стара добра вишивка хрестом – близький родич модного в наші дні піксель-арту і в цифрову епоху виглядає дуже актуально.

  Щільний малюнок. прикрасив всі речі в колекції, вишитий великими стібками по повстяної перфорованої основі. Для споконвічно жіночого заняття нитки були вибрані відповідні – самих улюблених дівочих кольорів і відтінків, так що вся колекція вийшла винятково ніжною та жіночною.

  Короткий опис статті: картини вишиті хрестиком представляємо колекцію килимів та аксесуарів з чистої вовни від іспанської компанії Gandia Blasco, яку любовно розшила хрестиком дизайнер Charlotte Ланселот килими, дизайн, Патрісія Уркіола, Шарлот Ланселот, Gan, вишивка

  Джерело: Килими, вишиті хрестиком

  Також ви можете прочитати