• Різне

  Пасхальне привітання еретичествующего патріарха Кирила . Москва

  27.06.2016

  Розвиток малюка 1-2 місяці

  Розвиток малюка 1-2 місяці . Розвиток . Мамам
  Дуже цікаво і захоплююче стежити за процесом розвитку свого малюка — перші кроки, перша посмішка, перше слово, все це назавжди залишиться в пам’яті батьків. У перший місяць свого життя малюк вже навчився повільно і плавно стежити за предметами, які рухають навколо нього, але ще не здатний в полі зору утримувати предмети. У цьому віці малюк починає прислухатися до голосів, і коли він дізнається голос мами, він перестає плакати. Ще малюк не може самостійно тримати іграшку, так як ручки постійно стискає в кулачки, зараз з’являються перші посмішки і малюк до кінця першого місяця вже може трохи тримати голівку перебуваючи в положенні на животі.

  На другому місяці малюк вже починає показувати свій темперамент і батьки вже повністю звикли до ритму життя малюка — розуміють його бажання і потреби. Тепер можна визначити характер і темперамент крихітного чоловічка. Нервова система дитини продовжує активно розвиватися і вдосконалюватися, відбувається поступове згасання вроджених рефлексів.

  Малюк продовжує активно тренувати свої рухи, набуває умовні рефлекси і виробляє координацію рухів. Необхідно пам’ятати, що набуті рефлекси можуть призвести до падіння малюка, навіть, якщо він активно не рухається. Тому не варто залишати дитину в небезпечних місцях, звідки він може впасти і отримати серйозну травму. Тепер малюк виробляє більше спрямовані дії, ніж раніше, при цьому він отримує велике задоволення від вивчення своїх рухів.

  Так як більшу частину свого життя малюк провів в животі у мами, він продовжує ніжки і ручки тримати зігнутими, а кулачки також часто залишаються стислими. Періодично він розпрямляє ручки і ніжки, розтискає кулачки і повністю витягується. До кінці другого місяця практично повністю зникає тонус пальчиків і кистей, тобто кисть стає більш розслабленою і розкритою. Відбувається розвиток шийних м’язів, тому рекомендується якомога частіше класти малюка на животик. Тепер малюк може утримувати голівку набагато довше.

  Не варто дуже багато дозволяти дитині спати вдень, так як він може почати плутати ніч з днем — вночі повинен бути тривалий сон, а вдень всього кілька годин. Щоб у дитини не почався розвиток кривошиї або деформації головки малюка, треба міняти положення ліжечка.

  Короткий опис статті: розвиток малюка

  Джерело: Розвиток малюка 1-2 місяці | Розвиток | Мамам

  Також ви можете прочитати