• Різне

  Програма для створення схем для вишивки хрестом (фото)

  13.09.2015

  Програми створення схем для вишивки хрестом і розрахунок вартості вишитих виробів

  Кожній вишивальниці іноді хочеться створити своє, індивідуальне твір мистецтва, наприклад, вишити портрет коханої людини або перенести на полотно гарне фото природи і вишити його бісером. Для цього необхідно створити схему вишивки і тільки тоді вже вишивати портрет. Розробити власну схему може кожна вишивальниця, але необхідно зробити це правильно, щоб в результаті вийшло справжній витвір мистецтва. в інтернеті можна знайти велику кількість програм, які допомагають розробити схеми вишивання хрестиком або бісером, виходячи з будь-якого введеного в неї фото. Найбільш зручна і легка з них – програма «Хрестик», мова про неї піде нижче. Такі програми можна скачати з торрентів або з офіційних сайтів розробників.

  Програма «Хрестик»


  Одна з найбільш простих версій для перекладу картинок і фотографій в схеми для вишивання. Інтерфейс, повністю російською мовою, так як вона розроблялася російськими розробниками. В меню можна знайти докладну довідку по роботі з нею, всі можливості цієї програми покроково пояснюються. Працювати з нею дуже легко, так як це своєрідний генератор схем, дуже простий, тому з такою програмою може працювати навіть починаюча рукодільниця.

  Як працює програма «Хрестик»? Спочатку вам потрібно закачати на свій комп’ютер картинку або фотографію, яку ви хочете вишити. Запустивши програму для вишивки хрестом, завантажуєте в неї потрібний файл із зображенням, і він з’являється в інтерфейсі. Потім, потрібно натиснути кнопку обробки зображення і перед вами з’являться два малюнки: зліва буде вихідне фото, праворуч малюнок вишивки, якою вона буде після закінчення роботи.


  Якщо вас щось не влаштує, то зображення можна додатково обробити, поки ви не отримаєте потрібний вам результат. Готове зображення схеми вишивання можна зберегти у вигляді файлу на комп’ютері або відразу роздрукувати на кольоровому принтері. Крім самого зображення, програма розрахує для вас розмір вишивки, кількість кольорів для вишивання і підбере номер муліне, в залежності від ваших уподобань. Вона працює як з вітчизняними, так і з зарубіжними виробниками муліне для вишивання (Мадейра, ДМС, Анкор, Гамма, муліне кіровського заводу). У ній також присутній таблиця переведення ниток. Завантажити програму «Хрестик» можна з офіційного сайту розробників або з різних сайтів, що пропонують програми для вишивки.

  Програма для вишивки «Вишиваємо з My Jain»

  Програма «Вишиваємо з MyJane»

  Ще одна російська програма для створення індивідуальних схем для вишивання. Це авторська розробка, її творець Котелевський І. А. тому безкоштовно можна буде завантажити тільки пробну, ознайомлювальну версію. Щоб використовувати всі функції цієї програми для вишивки, необхідно написати її авторові на пошту, адресу якої можна знайти в інтернеті. Вартість програми так само обговорюється з автором — розробником. Програма призначена для створення схем з готових фотографій. Це можуть бути портрети, колективні знімки, фото домашніх улюбленців. В ній є можливість самим створювати оригінальні схеми, а не автоматично переводити в них фотографії. Отримані зображення можна перетворити в графічні файли різних форматів. З додаткових можливостей варто виділити можливість вручну редагувати схеми, копіювати частини вишивки в інші схеми, перетворювати кольору. Візуальний аналіз готових схем має багато можливостей, кольорову палітру можна скорочувати, програма автоматично визначить колірні коди ниток і необхідне для роботи їх кількість. Великий вибір інструментів для роботи підійде, насамперед, для досвідчених вишивальниць, які працюють над складними, кольоровими вишивками, на відміну від програми «Хрестик», яка призначена для новачків. Про всі можливості цієї програми і докладну інструкцію по роботі з схемами можна дізнатися з вбудованою в неї довідки.

  Англомовні версії програм для вишивки хрестом

  Програма для вишивки хрестом — Pattern Maker for Cross stitch

  найвідоміша і популярна серед вишивальниць програма для створення схем — Pattern Maker for Cross stitch. Підійде як початківцям, так і досвідченим вишивальницям. Програма володіє великим набором інструментів для роботи по створенню схем. Її «родзинкою» можна назвати таку функцію, як підсвічування на схемі хрестиків одного кольору, що дуже зручно при вишивці, в якій присутня велика кількість одиночних хрестів. Можна виділяти передній план схеми, щоб визначити пріоритетні тони ниток для вишивання картинок чи фотографій. Перетворення кольорів, можливість створення своїх індивідуальних схем, розробка схем для машинної вишивки. багатофункціональність інструментів для створення схем, а головне, її русифікація роблять цю програму дуже привабливою. Переглядати і роздруковувати готові схеми можна в різних форматах (наприклад, XSD). Весь набір інструментів для роботи знаходиться у вас перед очима у вигляді графічних значків. Підносячи курсор миші до кожного знаку, ви можете прочитати, для чого він призначений. Версія працює, в основному, із зарубіжними виробниками муліне. Pattern Maker виходила в декількох версіях, пробні її версії можна завантажити з сайту розробника, але потім її доведеться продовжувати або купувати по повній вартості. Скачати безкоштовно можна тільки переглядач файлів.

  Програма для вишивки «PCStitch»


  Легка в освоєнні програма, із зрозумілим інтерфейсом, який відображається на моніторі, єдиним її недоліком є відсутність русифікації, тобто вчитися переводити фотографії в схеми доведеться досвідченим шляхом. Безсумнівний плюс програми — всі отримані схеми зберігаються файлами невеликого розміру, що дозволяє заощадити місце на комп’ютері. Виходила у восьми різних версіях, всі її версії можна завантажити безкоштовно, так само як і переглядач файлів. Як і у будь-якої програми, в ній є і недоліки, до них можна віднести відсутність підсвічування стібків, складний процес перетворення кольорів, не завжди якісні схеми, всі це витрати товарів, надаються безкоштовно. Хорошу, якісну програму для вишивки, можна купити тільки за гроші, заплативши її повну вартість. Але, якщо ви дійсно хочете вишити акуратну, красиву картину чи портрет, то краще на цьому не економити. Заплативши за програму один раз, ви зможете безмежно користуватися всіма її функціями.

  Можливості програми «Cross Stitch Pro»


  Володіє хорошим алгоритмом перетворення кольорів, програмою створюються файли з розширенням XSP. На відміну від більшості подібних програм, в ній присутні оригінальні інструменти для обробки фотографій. До них можна віднести можливість змінювати насиченість і яскравість кольорів не тільки в готовій схемі, але і у вихідному зображенні, підсвічування вибраних стібків схеми, у неї вбудований модуль машинної вишивки. Великим плюсом є наявність у програмі унікальної функції – автоматичне видалення одиночних хрестиків. До мінусів можна віднести важкуватий інтерфейс, незручність друку і високу вартість.

  Розрахунок трудомісткості вышиваемого вироби

  Вишивка хрестиком або бісером може бути не тільки захоплюючим хобі, але і джерелом матеріального доходу. Вироби «хендмейд» завжди цінуються дуже високо, тому свою вишивку завжди можна продати, або, якщо вишивальниця досвідчена, робити вишивку на замовлення. Наприклад, вишити портрет відомої людини, знамениту картину, родинне, чи колективне фото.


  Щоб знати, у скільки оцінити свою працю, необхідно розрахувати вартість матеріальних витрат і додати відсотки за витрачений час. Зробити це можна за допомогою різних інструментів, які можна знайти і скачати в інтернеті. Це міні – програми, що представляють з себе калькулятор вишивки. Ви вводите в неї всі дані по вишивці, і вона видає вам повний фінансовий розрахунок. Наприклад, ви вишили великий сімейний портрет і вам необхідно правильно розрахувати свої витрати на роботу. Для цього в калькулятор необхідно внести наступні параметри. Ширину і висоту полотна в хрестики (вважаємо їх кількість), вартість канви, ниток, бісеринок, якщо це вишивка бісером. рамок для оформлення, тобто всі матеріальні витрати. Тепер можна розрахувати вартість одного хрестика, саме з цієї ціни й буде вироблятися розрахунок вартості. Ввівши в спеціальні віконця дані по ширині і висоті, встановивши вартість одного хрестика, додавши за бажанням відсотки за складність роботи або витрачений час на роботу над фото, натискаємо на кнопку «розрахувати». У підсумку програма видасть вам повну вартість вашої роботи, яку правильно розрахувати самостійно не дуже просто. Робота, вишита бісером, звичайно ж, буде коштувати набагато дорожче, ніж вишита хрестиком.

  Як розрахувати кількість матеріалів для вишивки хрестиком або бісером


  Для цього також можна використовувати калькулятор канви. Він допоможе розрахувати розміри вышиваемого вироби. Вводимо в нього розмір схеми в стібках (висота + ширина), додаємо на припуски по кілька сантиметрів і вводимо номер канви. У підсумку отримуємо розміри вишивки. Розрахунок вишивки бісером теж можна зробити з допомогою такого калькулятора. Для цього вводимо в спеціальні поля ті ж дані, що і для вишивки хрестом, тільки замість вартості одного хрестика вказуємо вартість бісеру. З допомогою таких зручних програм можна правильно розрахувати всі витрати на вишивку. Їх можна завантажити разом з програмами для вишивки або розрахувати он – лайн.

  Відео: програми для створення схем для вишивки

  Короткий опис статті: схеми для вишивки хрестиком На допомогу невгамовним вишивальницям існує програма для створення схем для вишивки хрестом. Де завантажити різноманітні версії та як розрахувати вартість виробу програма створення схем вишивання фотографій завантажити портрет калькулятор фото

  Джерело: Програма для створення схем для вишивки хрестом (фото)

  Також ви можете прочитати