• Картини вишиті хрестиком

  Робота на дому, вишивка хрестом . DengiLedi.ru

  14.09.2015

  Мітки
  Робота на дому — вишивка хрестом

  Я обожнюю в’язати, прясти, вишивати і займатися іншою «нудної» жіночою роботою. Думаю, що під цим підпишуться багато жінок. Але зараз мова піде не стільки про рукоделье, а про те, як на ньому заробити.

  А конкретно, як можна заробляти на вишивці хрестом. Не впевнена, що подібна робота на дому дозволить сильно розбагатіти, але мати постійний додатковий дохід, займаючись цим рукоділлям, вийде однозначно.

  Створення вишивок на продаж

  Хмарочоси

  Ручна робота цінилася завжди, а зараз завдяки мережі інтернет з’явилася можливість шукати покупців і замовників не тільки по сусідству, але і по всьому світу. Хрестиком вишивають не тільки одяг і подушки, але і скатертини, сумки, картини, абажури, рушники, штори, постільна білизна і т. д. Стиль кантрі не виходить з моди, тому і ця «сільська» вишивка не втрачає своєї популярності.

  Хочете домогтися успіху, працюйте гранично акуратно і з фантазією. Наприклад, спеціально додаю до статті картинку з хмарочосами, щоб показати, що вишивка хрестиком. має більш широкі можливості, ніж прийнято вважати.

  Дуже сильно розрізняється вишивка на різних матеріалах. Колись в гостях я бачила троянди вишиті хрестиком шовковими нитками на чорному шовку. Це було неперевершено! Але не менш цікаво виглядає вишивка в нарочито грубої техніки товстими вовняними або х/б нитками на сумках або диванних подушках.

  Крім того, вишивку можна комбінувати з мереживами, макраме або з в’язанням гачком. Речі, зроблені в цій манері, будуть виглядати свіжо і оригінально.

  Не продавайте свою роботу за копійки, адже ви стільки часу провели за нею, вклали стільки праці і любові!

  Якщо вважаєте, що у вас недостатньо досвіду для такої роботи або шукайте нові ідеї, то пропоную заглянути на сайт «Вишиваю.ру ». Тут є уроки для новачків, оригінальні схеми для майстринь, а також цікава інформація про нові матеріали, що використовуються у цьому старовинному рукоделье.

  Створення схем вишивок на продаж


  Для цього знадобляться комп’ютер, кольоровий сканер і спеціальна програма (вони є в мережі інтернет у вільному доступі). Ви малюєте або берете вам сподобалась або замовникам готову картинку і програма розмічає її на безліч квадратиків. Крім того, там можна змінювати кольори, формат і т. д. Ви можете роздруковувати такі картинки або поширювати їх в інтернеті. До речі, багато з схем підходять і для тих хто захоплюється бісером .

  Створення наборів вишивок на продаж

  Створюєте схему, як описано вище, купуєте канва, п’яльця, нитки потрібних кольорів, рамку, все це складаєте в пакетик разом з інструкцією, запечатываете і продаєте. Робити це можна як через всесвітню павутину, так і в реалі – по знайомих, через спеціалізовані магазини і т. д. Крім того, можна створити для цього спеціальний сайт.

  Заробіток на сайті «Вишивка хрестом»

  Заробляти можна на сайті будь-якої тематики, в тому числі і пов’язаної з різними рукоділлям. Це контекстна і тізерна реклама, продаж посилань і інші види заробітку на сайті. Крім того, за допомогою сайту можна продавати свої роботи, схеми, набори для вишивання і т. д. Будь-яка робота на дому для жінок, у даний час має потребу в інтернет-рекламі, а для цього найкращий варіант — власний сайт.

  Вишити щось незвичайне і написати про це книгу

  Не хмыкайте недовірливо. Ця божевільна бізнес ідея не моя, я про це прочитала в минулому році і розшукала цю інформацію, ще раз, для даної статті. Джоанна Лопиановски-Робертс 10 років вишивала хрестиком Сикстинську капелу. Вона займалася цим у вільний від основної роботи час, а заодно і написала книгу про те, як робити таку вишивку. Розмір- 203×90 див. На роботу пішло 2872 годин, картина складається з 628296 стібків в 1809 колірних комбінацій. До речі, при близькому розгляді видно що, загалом-то, нічого особливого, просто, обсяг роботи вражає. А вам слабо :)?

  Короткий опис статті: картини вишиті хрестиком Я обожнюю в’язати, прясти, вишивати і займатися іншою «нудної» жіночою роботою. Думаю, що під цим підпишуться багато жінок. Але зараз мова піде не стільки про рукоделье, а про те, як на ньому заробити. робота на дому, жінка, робота

  Джерело: Робота на дому — вишивка хрестом | DengiLedi.uk

  Також ви можете прочитати