Схеми для вишивання хрестиком

Схеми для вишивання хрестом героїв

14.09.2015

Схема вишивання хрестом — Гаррі Поттер

Схема вишивання хрестом — Гаррі Поттер Розмір 20 х 32 см (щільність 4 хрестика на 1 см) велику Кольорову схему вишивки хрестом можна скачати безкоштовно без реєстрації нижче. Вишивка хрестом: вишивати хрестом, захоплюючи 1 клітку канви. Опис роботи: вишити малюнок за схемою, при цьому почати з маленьких ділянок, в кінці заповнити великі ділянки. Для зручності на схемою вишивки хрестом є умовні позначення кольорів та їх розшифровка за кольорами.

Схема вишивання хрестом — Щоденники вампіра — Даймон

Схема вишивання хрестом — Щоденники вампіра Розмір 25 х 30 см (щільність 4 хрестика на 1 см) велику Кольорову схему вишивки хрестом можна скачати безкоштовно без реєстрації нижче. Вишивка хрестом: вишивати хрестом, захоплюючи 1 клітку канви. Опис роботи: вишити малюнок за схемою, при цьому почати з маленьких ділянок, в кінці заповнити великі ділянки. Для зручності на схемою вишивки хрестом є умовні позначення кольорів та їх розшифровка за кольорами.

Схема вишивання хрестом — Надприродне. Сем.

Схема вишивання хрестом — Надприродне. Сем. Джаред Падалекі Розмір 20 х 30 см (щільність 4 хрестика на 1 см) велику Кольорову схему вишивки хрестом можна скачати безкоштовно без реєстрації нижче. Вишивка хрестом: вишивати хрестом, захоплюючи 1 клітку канви. Опис роботи: вишити малюнок за схемою, при цьому почати з маленьких ділянок, в кінці заповнити великі ділянки. Для зручності на схемою вишивки хрестом є умовні позначення кольорів та їх розшифровка за кольорами.

Схема вишивання хрестом — Дін. Надприродне. Дженсен Еклз

Схема вишивання хрестом — Дін. Надприродне. Дженсен Еклз Розмір 25 х 17 см (щільність 4 хрестика на 1 см) велику Кольорову схему вишивки хрестом можна скачати безкоштовно без реєстрації нижче. Вишивка хрестом: вишивати хрестом, захоплюючи 1 клітку канви. Опис роботи: вишити малюнок за схемою, при цьому почати з маленьких ділянок, в кінці заповнити великі ділянки. Для зручності на схемою вишивки хрестом є умовні позначення кольорів та їх розшифровка за кольорами.

Схема вишивання хрестом — Доктор Хаус

Схема вишивання хрестом — Доктор Хаус Розмір 25 х 25 см (щільність 4 хрестика на 1 см) велику Кольорову схему вишивки хрестом можна скачати безкоштовно без реєстрації нижче. Вишивка хрестом: вишивати хрестом, захоплюючи 1 клітку канви. Опис роботи: вишити малюнок за схемою, при цьому почати з маленьких ділянок, в кінці заповнити великі ділянки. Для зручності на схемою вишивки хрестом є умовні позначення кольорів та їх розшифровка за кольорами.

Схема вишивання хрестом — Роберт Паттінсон. Сутінки.

Схема вишивання хрестом — Роберт Паттінсон. Сутінки. Розмір 20 х 20 см (щільність 4 хрестика на 1 см) велику Кольорову схему вишивки хрестиком можна безкоштовно завантажити нижче. Вишивка хрестом: вишивати хрестом, захоплюючи 1 клітку канви. Опис роботи: вишити малюнок за схемою, при цьому почати з маленьких ділянок, в кінці заповнити великі ділянки. Для зручності на схемою вишивки хрестом є умовні позначення кольорів та їх розшифровка за кольорами.

Короткий опис статті: схеми для вишивання хрестиком

Джерело: Схеми для вишивання хрестом героїв

Також ви можете прочитати