Схеми для вишивки хрестом . Антикваріат і стиль одягу. Старовинна мода.

17.09.2015

Схеми для вишивки хрестом

Опублікував marquisa — Травень 3rd, 2013

Вашій увазі представляються абсолютно безкоштовно старовинні схеми для вишивки хрестом. Всі ці роботи з каталогу вишивки 1725 року, що зберігається у музеї. Можна скачати безкоштовно і вишивати різні мотиви і орнаменти. Сподіваюся, що навіть якщо ви і вперше беретеся за вишивку, то знаєте, що починати краще з отцентровки майбутньої роботи. Виберете центр, придивіться, подивіться мілкуватий чи малюнок, можливо є сенс зробити його більше.

Підбирайте голку і нитки у відповідності з матеріалом основи (це не завжди канва), можливо ви хочете прикрасити край фартуха, фартуха, спідниці, манжети рукавів. Якщо нитка буде тонка, то тоненькі хрестики будуть просвічувати, вам не вистачить насиченості і візерунок вийде «рідким». Якщо вибрати товсту нитку, то хрестики стануть випирати, але може це додасть загальний обсяг вишивці.

Важливо ще одне правило для починаючої рукодільниці: в хрестику два стібка, нижній обов’язково робити в одному напрямку (наприклад зліва — направо), відповідно верхній-у протилежну. Це додасть роботі гарний акуратний вигляд.

І дуже важливо не робити вузлики, постарайтеся заховати кінчики нитки на виворітній стороні так, щоб вони були достатньо закріплені і не створювали вузлів.(для збільшення схеми натисніть на неї)

Перед тим як почати вишивку наприклад білої ошатною кофти, обов’язково перевірте, не линяють чи нитки, які ви приготували для вишивки. Цінуєте свою працю, уявіть як буде прикро, якщо із-за неякісного матеріалу ваша вишивка розповзеться ореолами на основну тканину після першого ж прання.

Шановні читачі мого блогу! якщо вам сподобалася стаття та інформація здалася потрібною і корисною, будь ласка, порекомендуйте її прочитати своїм друзям!

Короткий опис статті: схеми для вишивки хрестиком www.antik-moda.ru Сайт для інвесторів в антикваріату та колекціонерів музейні старожитності, шантильї, іспанські шалі, старовинний костюм, старовинне плаття, старовинна взуття, старовинні туфлі, блошиний ринок, безкоштовна оцінка антикваріату, оцінка, безкоштовна оцінка, оцінка з фото, продаж, продаж антикваріату, купівля антикваріату, купівля, стиль в одязі, старомодний стиль, вінтаж, вінтажні, модні прикраси, старовинні журнали, журнали мод, аксесуари, віяло, віяла, парасольки, крій та шиття, старовинні лекала, дитячий одяг, одяг на ляльок, лялькові моди, мода, мода для ляльок, старий, старовинний, антикваріат, продам антикваріат, куплю антикваріат, магазин антикваріату, антикварний магазин, фешн, стиль одягу, старовинний одяг, антикварний текстиль, мережива, мереживо, старовинне мереживо, коклюшки, рукоділля, викрійки, уроки шиття, antiques sale, fashion sale

Джерело: Схеми для вишивки хрестом | Антикваріат і стиль одягу. Старовинна мода.

Також ви можете прочитати