• Схеми для вишивки хрестиком

  Схеми для вишивки хрестом .

  30.09.2015

  Мої схеми

  Представляю вам тут свої авторські схеми для вишивки хрестом:

  Чим вони гарні?

  По-перше, це не прогін — в се схеми ретельно відредаговані, одиночні і розкидані хрестики прибрані, схеми наведено в такий вигляд, щоб процес вишивання було приємним проведенням часу, а не нудною процедурою

  По-друге, я намагаюся використовувати для своїх схем нестандартні малюнки (не кішечок або квіточок наприклад, якими інтернет вже перенасичений). Мені цікаво працювати з нетрадиційними картинками, і я буду рада, якщо наші смаки збігаються.

  по-третє, для кожної з схем у мене підраховано, скільки точно потрібно купити мотків ниток кожного кольору, щоб вам не довелося самим це вважати, а потім бігати в магазин, щоб докупити потрібний колір.

  Якщо у вас виникають складності з роздрукуванням великих за розміром схем (незручно працювати з великим листом, недоступність копі-центрів тощо), то у мене є посібник. як роздрукувати велику схему в домашніх умовах.

  З радістю приймаю замовлення на авторські схеми для вишивки. Ціна обговорюється в кожному випадку окремо і залежить від розміру картинки, кількості кольорів і складності роботи (фотографії, наприклад, є складними роботами).

  На ваше прохання я можу укомплектувати набори для вишивки з моїми схемами. Укомплектовка йде нитками ПНК ім. Кірова. Ціна обговорюється в залежності від роботи.

  А для початку пропоную вам отримати безкоштовні схеми для вишивки хрестиком. Я їх роблю регулярно.

  Ну а якщо серед моїх схем ви е знайшли ту, яка вам сподобається, то цілком ймовірно, що схема вашої мрії є тут .

  _____________

  Я люблю вишивати. А ще більше люблю давати можливість вишивати іншим!

  Короткий опис статті: схеми для вишивки хрестиком Одна з моїх цілей — створити найбільшу базу схем для вишивки хрестом. Я віддаю перевагу оригінальні сюжети для своїх схем! схеми для вишивки хрестом

  Джерело: Схеми для вишивки хрестом |

  Також ви можете прочитати