Схеми для вишивки хрестиком

Схеми для вишивки хрестом .

30.09.2015

Мої схеми

Представляю вам тут свої авторські схеми для вишивки хрестом:

Чим вони гарні?

По-перше, це не прогін — в се схеми ретельно відредаговані, одиночні і розкидані хрестики прибрані, схеми наведено в такий вигляд, щоб процес вишивання було приємним проведенням часу, а не нудною процедурою

По-друге, я намагаюся використовувати для своїх схем нестандартні малюнки (не кішечок або квіточок наприклад, якими інтернет вже перенасичений). Мені цікаво працювати з нетрадиційними картинками, і я буду рада, якщо наші смаки збігаються.

по-третє, для кожної з схем у мене підраховано, скільки точно потрібно купити мотків ниток кожного кольору, щоб вам не довелося самим це вважати, а потім бігати в магазин, щоб докупити потрібний колір.

Якщо у вас виникають складності з роздрукуванням великих за розміром схем (незручно працювати з великим листом, недоступність копі-центрів тощо), то у мене є посібник. як роздрукувати велику схему в домашніх умовах.

З радістю приймаю замовлення на авторські схеми для вишивки. Ціна обговорюється в кожному випадку окремо і залежить від розміру картинки, кількості кольорів і складності роботи (фотографії, наприклад, є складними роботами).

На ваше прохання я можу укомплектувати набори для вишивки з моїми схемами. Укомплектовка йде нитками ПНК ім. Кірова. Ціна обговорюється в залежності від роботи.

А для початку пропоную вам отримати безкоштовні схеми для вишивки хрестиком. Я їх роблю регулярно.

Ну а якщо серед моїх схем ви е знайшли ту, яка вам сподобається, то цілком ймовірно, що схема вашої мрії є тут .

_____________

Я люблю вишивати. А ще більше люблю давати можливість вишивати іншим!

Короткий опис статті: схеми для вишивки хрестиком Одна з моїх цілей — створити найбільшу базу схем для вишивки хрестом. Я віддаю перевагу оригінальні сюжети для своїх схем! схеми для вишивки хрестом

Джерело: Схеми для вишивки хрестом |

Також ви можете прочитати