• Різне

  Схеми вишивки хрестом на будь-який смак на Kpecmuk.ru Завантажити безкоштовно

  19.02.2017

  Схеми вишивки хрестом на будь-який смак на Kpecmuk.ru

  Досить популярним в даний час стало таке заняття як вишивання. Зараз дуже різноманітний вибір вишивки хрестом, яка припаде до душі кожному і не залишить байдужим жодного безынтересного людини.

  Заняття даним творчістю дуже захоплює. Побачивши в когось виконану роботу, рідко, хто потім не «мчить» за пошуком і покупкою своєї картини.

  Я захопилася цим заняттям пару років тому, просто випадково, зайшовши в магазин рукоділля, вирішила згадати шкільні роки і почати з маленької картини. У вільний від роботи час я відпочивала за цим процесом. Всідаючись зручніше і налаштувавшись на натхненну роботу, практично неможливо відірватися від цього процесу. Навколо захопленого вишивкою людини творить спокійна і доброзичлива обстановка. Коли робота була готова оточуючі і знайомі були вражені побаченим і «заразилися» цим захопленням. Кожна робота виконується з великою любов’ю і індивідуальним ентузіазмом. Прагнення до якнайшвидшого завершення роботи зростає після перегляду шедеврів інших людей.

  У кожного своє заняття по душі, але це краще, ніж витрачати час на соціальні мережі, ігри. Тільки в подібного роду захоплення можна побачити результат своєї роботи, виправдання витраченого часу і вкласти своє серце і душу! Для багатьох вишивка є відпочинком, який надалі прикрашає стіни свого будинку, ідеєю для подарунка своїм близьким та рідним, а також заробітком!

  Короткий опис статті: малюнки хрестиком

  Джерело: Схеми вишивки хрестом на будь-який смак на Kpecmuk.ru — Завантажити безкоштовно схеми вишивки хрестом

  Також ви можете прочитати