• Вишивання хрестиком для початківців

  Що необхідно для вишивання хрестиком?

  15.09.2015

  Що необхідно для вишивання хрестиком?

  Багато жінок, щоб відпочити від щоденних турбот, обирають такий вид хобі або рукоділля як вишивання хрестиком. Техніка вишивання хрестиком дуже проста, вибір матеріалів для вишивання дуже великий, тому почати вишивати можна в будь-який момент. Для того, щоб перші моменти знайомства з таким видом рукоділля не злякали вас величезною різноманітністю і складністю схем, слід врахувати деякі моменти.

  насправді, вишивання хрестиком, не тільки робота над створенням красивого полотна, але і користь для нервової і вегетативної системи організму. Рівномірні, методичні руху при вишиванні заспокоюють і налаштовують на позитив.

  Кілька порад для початківців вишивальниць, які допоможуть зорієнтуватися і зробити правильні перші кроки до вишивання хрестиком. Насамперед, слід відвідати спеціальний магазин по рукоділлю, або ж інтернет-магазин, де можна легко купити все необхідне. Вам знадобиться канва для вишивання хрестиком. схема, нитки і голка. Схему беріть ту, яка вам найбільше припала до душі, але з низьким рівнем складності. Далі, з часом ваш досвід дозволить вишивати і більш складні картини. Також застосовувати вишивання можна й на одязі, наприклад, вишивка на дитячих сукнях стане родзинкою вироби.

  Після того, як у вас є все, що потрібно для вишивання хрестиком. можна приступати до роботи. Насамперед, прочитайте інструкцію до набору для вишивання. Там, як правило, докладно описується схема прокладання стібок, у скільки ниток вишивати і як закріпити її. Якщо ви ще ніколи не вишивали, потренуйтеся для початку на будь-якому клаптику тканини. Вишивати схему необхідно акуратно, всі верхні нитки хрестика повинні бути спрямовані в одну сторону, намагайтеся підраховувати кількість хрестиків, щоб потім не розпорювати і не переробляти.

  Після завершення роботи, виперіть вишивку в теплій воді з господарським милом, відіжміть, не викручуючи, і пропрасуйте праскою з виворітного боку, попередньо поклавши на рушник. Тепер можна віднести ваш твір в багетну майстерню і поставити в рамку.

  Короткий опис статті: вишивання хрестиком для початківців Багато жінок, щоб відпочити від щоденних турбот, обирають такий вид хобі або рукоділля як вишивання хрестиком. Техніка вишивання хрестиком дуже проста, вибір матеріалів для вишивання вишивання хрестиком, що потрібно для вишивання хрестиком, канва для вишивання хрестиком

  Джерело: Що необхідно для вишивання хрестиком?

  Також ви можете прочитати