• Схеми для вишивки хрестиком

  Українська народна вишивка . Вишивка хрестом, гладдю, схеми вишивки.

  13.09.2015

  Українська народна вишивка

  Українська народна вишивка є одним з найбільш поширених і доступних видів народної художньої творчості. Вона вдосконалювалася протягом багатьох століть і до нас дійшла у вигляді чудових різноманітних орнаментів, швів, якими вони виконані, цікавих цветосочетаний ниток. Зразки старовинної народної вишивки вражають нас простотою і лаконічністю, різноманітністю і художньою майстерністю і служать невичерпним джерелом для розвитку радянського декоративно-прикладного мистецтва.

  З глибокої давнини ручною вишивкою оформляли різноманітні вироби, необхідні людям у побуті. Популярна вишивка і сьогодні. Красиві і оригінальні сучасні вироби, оформлені українською народною вишивкою. серветки, скатертини, рушники, панно, блузи, чоловічі сорочки та інші види одягу.

  В сучасній українській вишивці поступово змінюються колорит і шви, якими виконані візерунки. Традиційні орнаменти збагачуються новими елементами і цікавими композиційними рішеннями. Оформляючи вироби за народними мотивами, сучасні майстри зберігають багатовікові традиції народної вишивки. використовують кольорові рішення, орнаменти, техніку виконання, характерні для окремих областей України. Процес виконання вишивок захоплюючий. Заняття вишиванням розвиває

  естетичний смак, прищеплює акуратність, посидючість, працелюбність, творче ставлення до праці, формує у школярів певні навички та вміння, які їм знадобляться в практичній діяльності.

  читайте також

  Короткий опис статті: схеми для вишивки хрестиком Українська народна вишивка є одним з найбільш поширених і доступних видів народної художньої творчості. Вона вишивка,вишивання, в’язання,вишивка хрестиком,схеми для вишивки,схеми вишивки хрестиком,вишивка хрестиком,безкоштовні вишивки,безкоштовні схеми вишивки,вишивка скачати,жіночі сумочки,скачати схеми вишивок

  Джерело: Українська народна вишивка | Вишивка хрестом, гладдю, схеми вишивки. Вишивки на жіночі сумочки.

  Також ви можете прочитати