• Купити золотий хрестик

  Виготовлення хрестів

  14.09.2015

  Виготовлення хрестів


  З тих пір, як великий князь Володимир Святославич запровадив в Київській Русі християнство як державну релігію, на зміну язичницьким богам прийшло православ’я, і православні символи увійшли в наше життя.

  До православного хреста всі віруючі ставляться з особливим трепетом і обов’язково носять хрестики. Звичайні обивателі, не схильні до підтримання православних традицій, теж люблять носити хрестоподібні прикраси.

  В ювелірному ремеслі попит на виготовлення символічних прикрас завжди високий. І якщо раніше цей православний символ виготовляли з різних матеріалів, то сьогодні більшість людей прагнуть купити срібні або золоті вироби, створені ювелірами. Такі прикраси відрізняються тонкою роботою, акуратністю виконання, при бажанні їх можуть прикрасити коштовними каменями.

  І якщо віруючі люди купують вироби відповідають вимогам церкви, то атеїсти можуть вибрати виріб в цій формі, прикрашене витіюватими візерунками і камінням. Готові екземпляри купують у монастирях, церквах і ювелірних магазинах.

  Замовити виготовлення за індивідуальним замовленням

  Виготовлення хрестів можна замовити індивідуально в ювелірних майстернях або студіях. Перш ніж майстер віддасть замовникові готовий виріб, проводиться складна робота. Створюється тривимірна модель майбутнього виробу, замовник уважно її вивчає і якщо буде потрібно — вносить корективи. Коли остаточний варіант буде сформований, майстри приступають безпосередньо до виготовлення хреста із золота, срібла або іншого матеріалу, який вибрав замовник.

  При бажанні хрест, виготовлений на замовлення, ви можете освятити в церкві.

  Священнослужитель прочитає над ним спеціальні молитви, і його можна буде носити як православний символ.

  Виготовлення хрестів замовляють >

  • щоб піднести пам’ятний подарунок
  • для подарунка на хрестини
  • в якості прикраси

  У нашій студії замовляють створення макетів і готових прикрас традиційного та художнього дизайну.

  Ювелірна дизайн-студія J3DS створить прикраси будь-якого ступеня складності, розміру матеріалів, вибраних вами, телефонуйте:

  • 063 852 04 58
  • 067 701 43 42
  • 057 752 50 62

  Короткий опис статті: купити золотий хрестик Новини і статті про дизайн і виробництві прикрас від професійної студії J3DS.

  Джерело: Виготовлення хрестів

  Також ви можете прочитати