• Схеми для вишивки хрестиком

  Вишивати модно-схеми(схеми вишивки хрестом без реєстрації, вишивка

  29.09.2015

  Вишивати модно!

  Шановні рукодільниці! На цій сторінці я рада представити вашій увазі безкоштовні схеми вишиванок, які створила сама за допомогою програми для вишивки «Pattern Maker for Cross-Stich v4.04».

  правду кажучи, цю картину я мрію вишити сама. Складність досить висока: 73 кольору і розмір не малий. Якщо б я не була зайнята довгостроковим проектом, то неодмінно приберегла б цю схему для себе. Але, не можна ховати таку красу від світу. Сподіваюся, що ви правильно оцініть свої сили і вкладіть в цю картину досить душі, щоб робота вийшла чудовою.

  Складна картина, 89 квітів, більше підходить для досвідчених майстринь, але вийде справжній шедевр, не шкодуйте сил і вперед з піснею!

  Ця схема для вишивальниці з сильним характером і міцними нервами. Квітів 40, але вони не дуже різноманітні за гамі. Картина повинна бути дуже насичена сильною енергетикою творця, інакше не буде виробляти належного враження.

  Ця картина буде чарівно передавати відблиски води і демонструвати протилежність отблескам полум’я, дуже велике смислове навантаження для вишивальниці, так і фізичне навантаження не легка:67 квітів, гамма не різноманітна, але результат того вартий,

  Всі ми родом з дитинства, і всі любимо дива і казки. Прекрасна тема для вишивки: казковий будиночок з грибів. Чудово прикрасить інтер’єр дитячої кімнати, а може і кімнати дорослої людини, яка не боїться залишатися трошки дитиною. Для цієї роботи знадобитися 65 квітів, досвідчені вишивальниці без особливих зусиль впораються з цим завданням і нагородою їм буде чудова яскрава і гармонійна картина.

  Дуже чуттєва композиція, тут і туга і смуток, і печаль і задумливість. Кожній людині знайомі ці стани і ця картина не залишить байдужим нікого. В схемі використано 44 кольору, для новачків забагато, вимагає багато терпіння і копіткої праці

  Смішний кадр з мультика «Мадагаскар», безсумнівно, дуже позитивний. Для вибору цієї роботи у вишивальниці повинно бути хороше почуття гумору, не можна братися за цю вишивку в поганому настрої і зневірі. Радість і світлий гумор повинні світитися від цієї картини. В схемі використано 50 кольорів, в самий раз, щоб гідно передати всю яскравість сюжету. Палітра різноманітна, так що творити буде не нудно.

  Всього 49 кольорів і неповторний, чуттєвий і спокусливий погляд прикрасить полотно. Надзвичайно глибока і насичена емоціями робота. Людині, який взявся за цю схему потрібно точно знати що таке справжня любов і що таке надія.

  Забавний сюжет стане чудовою прикрасою для кухні. А так же прекрасним подарунком хазяєчці або господареві будинку. Робота добре підійде початківцям рукодільниця, всього 25 кольорів. Розмір та кольорова гамма дозволять втілити нескладний і милий малюнок в унікальне творіння.

  Красива, яскрава і дуже виразна картина, 30 кольорів, але тим не менш, дуже насичена фарбами,

  Ще одна прекрасна добра новорічна казка. Під новий рік всі люди вірять в диво і чарівництво і у кожної майстрині в запасі повинна бути чарівна казкова робота. Як варіант — ця схема. 50 кольорів — не багато і не мало для дослідної вишивальниці або для цілеспрямованої молодої рукодільниці.

  Дівчина-ангел неймовірно ніжна і зворушлива, схема заснована на 70 кольорах, важкувато, але зате шкіра виходить дуже натуральної,

  Короткий опис статті: схеми для вишивки хрестиком схеми вишивки хрестом без реєстрації, вишивка хрестом для початківців, вишивка хрестиком схеми, вишивка хрестом безкоштовні схеми, схеми вишивки хрестиком

  Джерело: Вишивати модно-схеми(схеми вишивки хрестом без реєстрації, вишивка хрестиком схеми, вишивка хрестом безкоштовні схеми, схеми вишивки хрестиком, безкоштовні схеми для вишивання)

  Також ви можете прочитати