• Різне

  Вишивка бісером ікони іменні: майстер клас і c фото

  03.07.2016

  Вишивка бісером ікон — опис різних технік і видів бісеру

  Подарунок на ювілей або день ангела буде незабутнім та приємним сюрпризом. Звичайно, для будь-якої картини необхідні посидючість і терпіння. Однак, вишивка бісером ікон (іменних в особливості) вимагає більшої точності та уваги. Адже необхідно скрупульозно точно підбирати бісеріни за розміром і відтінку, щоб створити великий та об’ємний малюнок.

  Вишивка бісером ікони іменні: майстер клас і c фото

  Вишивати ікони бісером складно ще й тому, що необхідно підібрати якісний і специфічний бісер. Майстри, які вже набили руку на цьому рукоділлі, воліють використовувати чеський бісер Нова слобода, а також бісер японського виробництва.

  Щоб самостійно зробити вишивку ікони, необхідно детально вивчить фото образу, з яким ви будете працювати. У цьому випадку необхідно бути справжнім художником, щоб передати тонкощі відтінків і самого зображення. Тому навіть досвідчені майстрині не завжди беруться за цей вид рукоділля.

  І тут на допомогу досвідченим майстриням, так і новачкам приходять схеми та уроки, як вишивати бісером ікони для початківців:

  Вишивка бісером ікони іменні: майстер клас і c фото

  Вишивка бісером ікони іменні: майстер клас і c фото

  Початок роботи з вишивання іменних ікон

  Як тільки ви визначилися зі схемою іменний ікони, вам належить робота з вибору бісеру. Полегшити її можна, придбавши в спеціалізованому магазині набір: бісер для ікони і схему, для якої підібраний матеріал. Якщо ж ви хочете самостійно підібрати матеріал для майбутнього шедевра, світ вишивки надає величезний вибір: круглий, стеклярус, бісер матовий, рифлений.

  Особливості бісеру для ікон

  Здавалося б, що такого особливого в бісері для ікон? Гарний бісер годиться для всього. Його основні характеристики ясні — однорідний за кольором, однаковий за величиною і з гладкими краями. Але саме для вишивання ікон індустрія рукоділля пропонує ювелірний бісер. Він менше, ніж звичайний. Вишивка ювелірним бісером від Кроше робиться за спеціальною тканини з реалістичним фотопринт, тоненькою голкою, завдяки чому образ деталізовано і виглядає однорідно і багато.

  Вишивка бісером ікони іменні: майстер клас і c фото

  Техніка

  Вишити ікони можна кількома способами;

  • Шити з готового набору;
  • Змішаним способом;
  • Вишити ікону за релігійним календарем.

  У першому випадку, перед початком роботи пропрасуйте основу з виворітного боку. Нитка вставте голку обома кінцями. Починаємо з лівого верхнього кута і виводимо на лицевий бік. Просуньте бісерину і пришийте її по діагоналі (з нижнього лівого у верхній правий). Першу і останню намистину закріплюємо двічі. У такому порядку вишиваємо всю канву, зліва направо і зверху вниз. В обличчя і рук (мальованих елементах) нитку обриваємо.

  Вишивка бісером ікони іменні: майстер клас і c фото

  Найбільш популярний спосіб — це розшити лик і тіло хрестиком, а до іншої частини застосувати принцип вишивка плюс бісером: ікони, зроблені таким чином, виглядають реалістично і красиво. У цьому випадку необхідно спочатку вишити муліне, а потім обшити бисеринами. Такі вироби виглядають візуально більшим.

  Більш складним вважається вишивка ікон без схеми. Для цього використовують релігійний календар з образом того, кого планують увічнити. Наведемо короткий опис — майстер клас вишивка бісером ікон без канви. З календаря вирізають лише образ Святого і копіюють його на тканину. Окреслюють ключові лінії і неприкриті одягом частини тіла, вирізають і намічають їх розташування на тканини. Вишивати у цьому разі слід починати з великих елементів (каміння, намистин, перлин), потім від них нашивається дрібний бісер. В останню чергу наклеюємо заготовки рук та обличчя і обшиваємо їх. Перед тим, як оформити виріб в рамку або багет, слід покрити його лаком, призначеним для бісеру.

  Відео-уроки для навчання новачків

  Короткий опис статті: вишивка бісером ікони Як вишивати бісером ікони: опис різних технік, набори для початківців від фірм Нова слобода, Світ вишивки, Кроше. Майстер клас і фотографії. Вишивка бісером ікони іменні

  Джерело: Вишивка бісером ікони іменні: майстер клас і c фото

  Також ви можете прочитати