ВИШИВКА ХРЕСТИКОМ ІКОНИ . Схеми вишивки можна скачати безкоштовно

24.09.2015

Вишивка хрестиком ікони.Скачати схеми безкоштовно


Вишивка хрестиком ікон – це, мабуть, найголовніше напрям в такому прикладному творчості як вишивання. Правду кажуть, що вышивающий ікону людина проходить душевне очищення, стаючи краще, людяніше.

найголовніше у вишиванні хрестом ікони – величезне бажання створити що-небудь власноруч і, звичайно ж, величезне терпіння і посидючість, так як для створення навіть маленької вишивки їх потрібно багато. На перший погляд процес вишивання може здатися дуже довгим і нудним, але після того, як канва почне покриватися першими контурами малюнка, приходить розуміння того, що ти – художник, і в твоїх руках немов за помахом чарівної палички народжується прекрасне. В кінці матеріалуви можете абсолютно безкоштовно скачати схеми вишивки хрестиком Ікони — під кожним зображенням є посилання на скачування архіву зі схемою.

Отже, для роботи потрібно придбати прості і знайомі з дитинства пристосування – голку (краще з тупим кінцем), канву (особливу тканину з дірочками), п’яльця і ножиці. Вишивальницям-новачкам краще починати з невеликих готових наборів, у які входить все необхідне, включаючи голку, канву і нитки потрібного кольору. Не варто відразу зупинятися на великій картині з величезною кількістю квітів. починати треба з малого. Набори для вишивки. як правило, входить інструкція, яка пояснює оптимальну черговість вишивання для створення найбільш акуратною вишивки. Якщо ж труднощі не лякають, то можна для вишивки ікони спробувати зібрати все необхідне самостійно.

Без ікон будинок вважається беззахисним, тому для захисту свого житла і своїх близьких від напастей потрібно вишити хрестиком хоча б одну ікону. Краще, звичайно, обзавестися домашнім іконостасом. Для сучасних квартир невеликий іконостас – оптимальне рішення, адже під нього доведеться відводити небагато місця, зате в нього входять всі обов’язкові ікони Спасителя і Богородиці, та деяких православних святих. Найчастіше в домашній іконостас ставлять ікону Миколи Угодника, Серафима Саровського, Сергія Радонезького, Цілителя Пантелеймона, хоча не забороняється вибирати ікони та інших святих-покровителів, які будуть захищати всю сім’ю. Вишивка хрестом не тільки дозволяє створити унікальну і неповторну роботу своїми руками,але і навчитися робити оригінальні подарунки для рідних і близьких людей. А вишиті ікони наповнять вашу оселю затишком і теплом,будуть оберігати від неприємностей і проблем. Схеми,які ви можете завантажити безкоштовно ,забезпечені якісними і наочними малюнками.

Ікони – відображення особливого таємничого світу. Так здавна вважалося. Не дивно, що вишивка хрестиком ікон здатна звільнити душу, позбавити її вантажу побутових турбот і проблем, наповнити спокоєм і умиротворенням. Вишиваючи ікону, як ніби наближаєшся до небесних таємниць. Якісні схеми вишивки хрестом дозволяють створити дивно виразні і реалістичні образи святих. Кожна рукодільниця з часом приходить до розуміння того, що в будинку має бути хоча б одна вишита ікона. І нехай це розуміння прийде як можна раніше.

Короткий опис статті: вишивка хрестиком схеми скачати безкоштовно Цікаві схеми вишивки хрестом.Ви можете безкоштовно завантажити будь-які схеми і малюнки ікони. вишивка хрестиком ікони, схеми вишивки хрестиком ікони, вишивка хрестом безкоштовно ікони, вишивка хрестиком ікони схеми безкоштовно, вишивка хрестом безкоштовні схеми ікони

Джерело: ВИШИВКА ХРЕСТИКОМ ІКОНИ | Схеми вишивки можна скачати безкоштовно і без реєстрації

Також ви можете прочитати