• Схеми для вишивки хрестиком

  Вишивка хрестом або програма для створення схем вишивки з будь

  28.09.2015

  Вишивка хрестом або програма для створення схем вишивки з будь-якого фото

  Привіт. Які тільки захоплення людина себе не вигадує — один ловить рибу замість її покупки в магазині, інший ганяється по лісі за метеликом, щоб потім її приколоти шпилькою в рамочку, третій збирає марки (сірникові коробки, ручки, затирачки…), четвертий в’яже шарфики… Багато хто навіть збираються в групи по 22 людини і ганяють пів дня за одним м’ячиком!

  Я, наприклад, деякий час (у школі) дуже захоплювався в’язанням макраме. Серйозно! І навіть були замовлення на різні квіткові власники і т. д.

  Це своє захоплення я прекрасно поєднував зі всілякими вибухами, підпалами, скейтбордом, настільним та великим тенісом, плаванням, велосипедом, стрибками з парашутом (у 9-му класі!)… Коротше, всебічно розвинутим хлопчиком ріс.

  Ой, так про що це я? Ах так, про захоплення. Так от, просто колосальна кількість людей захоплюється вишивкою хрестиком.

  Вишивка хрестом — ще захоплення я Вам скажу. Уявляєте — сидіти тижнями, місяцями і монотонно голкою виробляти хрестики. Думаєте, що це найскладніше? Помиляєтеся — найскладніше, це створення схеми вишивки з будь-якого зображення або фото.

  Ось сьогодні я хочу розповісти Вам про найкращою, безкоштовної, російської програми для створення схем вишивки з будь-якого зображення, а також розрахунку довжини і кількості ниток, їх вартості… Називається ця програма EmbroBox є незамінною помічницею для любителів вишивання хрестом.

  Чесно кажучи, я взагалі смутно собі уявляю, як без цієї програми можна вирахувати і створити схему вишивки. Відразу скажу — дуже далекий від цієї майстерності, тому опис програми EmbroBox може виглядати для Вас поверхнево. Але не біда — в кінці статті дам посилання на офіційний сайт програми, там є докладний опис в подробицях з відповідями на питання.

  Завантажити EmbroBox — програму для створення схем вишивки

  Всього 1.7 Мб

  Короткий опис EmbroBox

  При першому запуску програми Вас зустріне майстер калібрування — на всі його запитання треба відповісти чесно і дуже бажано. Від цього залежатиме точність розрахунків програми.

  Далі залишиться лише завантажити в програму зображення, яке Ви хочете вишити хрестиком…

  Тикаємо «Ок» і вибравши в комп’ютері файл зображення або фото, вказуємо його програмою для завантаження.

  Тут треба буде вказати палітру, кількість квітів і спосіб розмиття — остання настроювання визначається методом чарівного тику. З кількістю квітів не гарячкуйте — якщо тільки у Вас немає своєї ниткової фабрики, адже вказавши 256 кольорів Вам треба буде знайти і купити 256 різних мотків або котушок ниток.
  А враховуючи довжину, то й не по одній котушці кожного кольору.

  Панель управління програми досить скромна…

  Думаю ясно, що тут можна відкрити старий проект, зберегти поточний і поправити дані калібрування.

  А це власне і саме головне вікно, в якому Ви знайдете все, що хотіли дізнатися з допомогою програми EmbroBox. Можна змінювати масштаб відображення і сдвигатьраздвигать відділи, навівши на роздільники курсор мишки.

  Тут сама схема вишивки (природно треба її роздрукувати, натиснувши на зображення принтера) і метраж ниток по кольорам, їх сумарна вартість в залежності від виробника і зазначеної ціни…

  Якщо залишилися питання — ось Вам адреса офіційного сайту програми для створення схем вишивки . Там Вам завжди будуть раді, втім, як і на Optimakomp.ru

  P. S. Маленький подарунок — величезна добірка журналів про вишивці хрестом (пряма торент-посилання ).

  З повагою, Сергій Трофимов (не співак)

  Рекомендую ще кілька статей на схожу тематику.

  Короткий опис статті: схеми для вишивки хрестиком EmbroBox-докладний опис незамінною і безкоштовної програми для створення схем вишивки хрестом з будь-якого зображення. Вишивка хрестиком,схеми для вишивки

  Джерело: Вишивка хрестом або програма для створення схем вишивки з будь-якого фото

  Також ви можете прочитати