• Схеми для вишивки хрестиком

  Вишивка хрестом пейзажів: схеми безкоштовно природа, зимовий, осінній

  23.09.2015

  Вишивка хрестом пейзажів: схеми безкоштовно — пори року, сільські і міські пейзажі, види Санкт-Петербурга

  Фахівці в один голос твердять, що батьківщина народження мистецтва вишивки — Китай, але також є чимало доказів того, що предки росіян активно використовували вишивку ще з часів язичництва. На Русі хрест завжди вважався особливим оберегом, і вважається, що саме він став родоначальником вишивки даними способом. Спочатку хрести просто наносили на одяг за допомогою різних ниток, після стали зображати цілі малюнки і орнаменти. З плином часу сформувалися особливі язичницькі символи, які за допомогою вишивки хрестом наносилися на одяг. У цій статті ви знайдете безкоштовні схеми вишивки хрестом пейзажів, які з користю дозволяють провести вільний час.

  Вишивки хрестом з циклу пори року

  У кожного є улюблена пора року, тому і схеми вишивки хрестиком розрізняють кожне з чотирьох часів року. Далі представлено зображення весняного пейзажу

  Його досить просто виконати, якщо діяти за схемою:

  Для зображення такої картинки знадобиться 19 кольорів.

  А ось для того, щоб вишити хрестиком зимовий пейзаж, як це не дивно, буде потрібно 21 колір.

  Схема виглядає наступним чином:

  Сніг і старі хатинки, справжня російська зима. А ось зовсім інший літній пейзаж можна виконає за схемою, яка представлена нижче:

  У підсумку вийде ось така вишивка хрестиком:

  А ось для осінній пейзаж, хоч і досить простий, але не менш красивий, ніж попередні:

  Виконується за схемою:

  А які ще бувають вишивки хрестиком?

  Різноманітність варіантів вишивки хрестом безліч: це і пейзажі, і натюрморти, і зображення людей, і зображення тварин, а також багато, багато іншого.

  Першість по праву належить міським пейзажам:

  Зображення Санкт-Петербурга, який є одним з найкрасивіших міст світу. Погляду постають чудові будівлі, кількість яких неможливо порахувати. Схема вишивки не так складна і складається з трьох частин:

  Ну і, звичайно, куди ж без класичного сільського пейзажу:

  Таку картину можна вишити за наступною схемою:

  Короткий опис статті: схеми для вишивки хрестиком Сьогодні ми хочемо представити вам схеми вишивки хрестом Пейзажі: їх можна завантажити безкоштовно. Красиві зимові і осінні пейзажі, натюрморти, міські і сільські види не залишать байдужими Вишивка хрестом пейзажі

  Джерело: Вишивка хрестом пейзажів: схеми безкоштовно – природа, зимовий, осінній пейзажі

  Також ви можете прочитати