• Різне

  Вишивка стеклярусом. вишивка стеклярусом схеми . Вироби з бісеру.

  26.06.2016

  Вишивка стеклярусом. вишивка стеклярусом схеми

  Стеклярусом, як і бісером, можна виконувати кон-турные малюнки. Але якщо трубочки стеклярусу распола-гать, як і зерна бісеру, послідовно одну за іншою, лінія малюнка вийде ламаної і невырази-котельної. Вишиваючи стеклярусом навіть прості контурні малюнки, зазвичай імітують вишивку штриховий гла-дью: кожен нитяною стібки гладі замінюється трубоч-кою стеклярусу (рис. 92).

  Також можна, використовуючи стеклярус, вишити контур-ний малюнок у техніці стебельчатого шва (рис. 93).

  На виворітній стороні тканини і в тому, і в іншому випадку ви побачите ряди стібків, як би схематично відображають дані способи вишивки, однак стібки не будуть пліт-але примикати друг до друга, а йти вразрядку.

  Такий спосіб зручний, швидкий у виконанні, але не яв-визначається оптимальним. Як і при вишивці гладдю, більш якісний і надійний результат дає наступний прийом. При його використанні на виворітній стороні тканини залишається мінімум слідів — крихітні стібки робочої нитки уздовж лінії малюнка, вишитого на обличчі-вої стороні, утворюють суцільну контурну лінію, що нагадує стебловий шов Вузликів на изнаноч-ної стороні також не залишається — вони виявляються скры-тими вишивкою на лицьовій стороні. Так шиють профес-сионалки. Робоча нитка в цьому випадку, зрозуміло, повинна відрізнятися гарною якістю і підбиратися в тон тканини.

  Голка з робочою ниткою вколюється з лицьової сторони-ни тканини в точці біля лінії контуру і выкалывается в міліметрі від точки проколу. Нитка протягується та-ким чином, щоб на лицьовій стороні залишився кінець довжиною три-чотири див. Голка повторно вколюється в першу точку і выкалывается з другої. На голку набратися сил та енергії-приписується нитяна петля, нитка підтягується.

  Таким чином, кінець нитки виявляється зафиксиро-ванним подвійним стібком з петельної затяжкою. Впос-ледствии місце фіксації нитки повинно виявитися скры-м під вишивкою.

  На голку набирається трубочка стеклярусу, голка вка лывается у відповідній точці на лінії другого контуру і выкалывается на відстані двох діаметрів даного стеклярусу на цій же лінії контуру. Набира-ється друга трубочка, голка вколюється з відповідаю-системоутворюючою точку на протилежній (першої) контурної чи-нді. Між трубочками в даний момент є просвіт по ширині дорівнює трубочці стеклярусу. Голка выкалывается на першому контурі між двома трубочка-мі, набирається наступний елемент. Голка вколюється на другому контурі та выкалывается на другому контурі знову на відстані двох діаметрів.

  Так, то просуваючись на крок вперед, то повертаючись на крок назад, по черзі фіксується весь стеклярус. На виворітній стороні автоматично формуються акуратні дрібні стежки.

  При такому способі, по-перше, економляться нитки, а головне — виворіт ошатною речі не спотворена мно-жества провисаючих, або навпаки — надмірно затя-нутих нитяних петель.

  Для надійності можна через кожні п’ять-шість трубочок робочу нитку фіксувати з допомогою простої накидною петлі.

  Короткий опис статті: вишивка бісером на одязі схеми Стеклярусом, як і бісером, можна виконувати кон-турные малюнки. Але якщо трубочки стеклярусу распола-гать, як і зерна бісеру, послідовно одну за іншою, лінія малюнка вийде стороні, выкалывается, стеклярусу, вколюється, &nbsp, можна, лінії, виворітною, стеклярус, трубочок, контуру, лицьова, контурі, тканини, другому, випадку, малюнки, залишається чином, крапку

  Джерело: Вишивка стеклярусом. вишивка стеклярусом схеми » Вироби з бісеру.

  Також ви можете прочитати