Вязання бісером спицями та гачком. Майстер-клас.

27.06.2016

Про фонд

Завданням Фонду «Дорога» поставлена організація і всіляке сприяння зведення каплиці на честь ікони Божої матері Одигітрія біля дороги на трасі Тула-Венев в селі Богоявленка з облагороживанием земельної ділянки площею 10 соток, на якому буде проводитися будівництво.

Як з’явився задум будівництва каплиці

в честь ікони Божої матері Одигітрія

Ідея будівництва каплиці в пам’ять про загиблих у ДТП прийшла після трапилася трагедія у моїй родині у 2009 році, коли в страшній аварії загинула моя єдина, вже доросла дочка. Люди. втратили своїх дітей, знають, що цей біль не можна нічим не виміряти, не заглушити. Протягом року я задавав собі питання, стоячи в храмі: « Господи, навіщо я залишився жити? Скажи, що ще не доробив на землі? Допоможи, підкажи, як жити далі?» Одного разу, в голову, немов якесь осяяння прийшла думка, що я повинен побудувати каплицю біля дороги, щоб це стало тим місцем, куди могли приїхати такі ж нещасні родини, які втратили своїх близьких в аваріях на дорогах; щоб люди могли просто постояти в тиші перед іконами святих, помолитися за душі загиблих рідних людей. А водії, що проїжджали повз, зупиняючись біля каплички при дорозі могли помолитися та отримати захист вищих сил в дорозі.

Я звернувся з цією ідеєю до отця Миколи (Дудину) в Іоанно — Предтеченскую церква міста Венева. Він допоміг мені отримати благословення (від 29.05.2013) митрополита Тульського і Єфремівського Алексія. Отець Миколай допоміг і з назвою каплиці — на честь ікони Божої матері Одигітрія. що означає «дороговказниця», тобто покровителька всіх, хто знаходиться в дорозі.

Довгий процес по оформленню земельної ділянки в селі Богоявленка Веньовського району Тульської області, завершено.

Село Богоявленка — місце, де багато років тому була сільська церква. Це мальовниче місце на початку села, поблизу проходить траси Тула — Венев. Ділянка під будівництво каплиці виділено 10 соток «1000кв.м.» навколо каплиці буде розбитий сад з декоративних дерев і чагарників, які всі охочі зможуть посадити в пам’ять про своїх близьких загиблих у ДТП. Тут же плануємо встановити альтанки для відпочинку, розбити квіткові клумби і підвести фонтан. У каплиці за певним дня буде проходити служба. А цілющу водичку зі святих джерел Тульської області — яка буде знаходитися в каплиці, завжди можна налити з собою в дорогу або просто випити.

29 листопада 2013 року для будівництва каплиці відкритий Фонд Сприяння в будівництві і підтримці каплиці в пам’ять про загиблих у дорожньо-транспортних пригодах «Дорога»

16 жовтня 2014 року відбулося освячення місця для будівництва каплиці в пам’ять про загиблих у дорожньо-транспортних пригодах в селі Богоявленка, Веньовського району Тульської області

Отець Андрій (храм Іоанна Предтечі р. Венев, Тульській обл.) благословив будівельників на початок робіт та заливку фундаменту.Обряд освячення закінчився чаюванням

. На сьогоднішній день ми маємо земельна ділянка 10 соток, під’їзну дорогу, фундамент під каплицю, підведена електрика, проект на будівництво каплиці та дозвіл на будівництво.

Після зведення каплиці по мірі надходження грошових коштів ми плануємо створити алею пам’яті загиблих в ДТП, Якщо буде можливість — відкрити реабілітаційний центр (психолог, терапевт, масажист, фельдшер).

На жаль, на все це потрібні великі кошти, а своїми силами мені доведеться дуже довго здійснювати задумане. Ви запитаєте, а на які гроші ми розраховували будувати каплицю. По суду з винуватця аварії нам присудили по виконавчим листам майже два мільйони рублів на які ми вирішили побудувати каплицю (в Пам’ять загиблим у ДТП), але винуватець всіляко ухиляється від виплат, в даний момент він у розшуку.(всі варіанти перепробували результатів 0 )

Буду радий будь-якій допомозі небайдужих людей. Давайте зробимо цю добру справу разом.

  • Ми живемо в цивілізованому світі. Майже у кожного другого жителя є авто, а у кого його немає — той не завжди пересувається пішки.

Здається, що в ДТП може потрапити хто завгодно, тільки не я. Пам’ятники загиблих біля доріг, множаться і вже, на жаль, нікого не дивують, адже це чиїсь діти, брати, сестра, рідні люди… всі Вони поховані на кладовищі, але рідні ставлять їм пам’ятники, щоб ще раз повернутися на місце, де останні хвилини билося серце їх близької людини. Кожен переживає біль втрати по-різному. Іноді людям навіть не з ким поділитися своєю бідою. Та й кого в наш час цікавлять чужі проблеми і трагедії?

Але життя складна штука!

І в найважчі моменти ми згадуємо про Бога, і біжимо в Храми, як вміємо молимося, просимо у Бога допомоги.

Каплиця біля дороги в пам’ять про загиблих у ДТП — це Богоугодна справа.

З’явиться маленький острівець, де люди будуть згадувати, своїх загиблих рідних і побачать, що вони не самотні у своєму горі.

Наш фонд згоден слідувати вимогам благодійника по звітності за використання благодійної пожертви (допомоги).

Ми готові прийняти у себе представника благодійника, якщо останній — побажає особисто ознайомиться із станом справ нашого фонду.

Реквізити банку :

Тульский РФ ВАТ «Россельхозбанк» р. Тула, вул. Тургенівська, 5

БИК 047003715, ІПН 7725114488

КПП 710743001 ОГРН 1027700342890

до/з 30101810400000000715

Реквізити одержувача. Фонд Сприяння в будівництві і підтримці каплиці в пам’ять про загиблих у дорожньо-транспортних пригодах «Дорога»

Номер особового рахунку: № 4070 381 000 111 000 0014

ІПН 7123502282 КПП 712301001

Короткий опис статті: благодійний фонд Організація та сприяння зведення каплиці на честь ікони Божої матері Одигітрія Благодійний фонд ДОРОГА Тульська область каплиці фонд,побудувати каплицю, благотвортельный фонд,каплиця допоможу,каплиця на честь божої матері

Джерело: Організація та сприяння зведення каплиці на честь ікони Божої матері Одигітрія Благодійний фонд ДОРОГА Тульська область

Також ви можете прочитати