• Різне

  Як вязати хрестиком спицями

  17.09.2015

  Як в’язати хрестиком спицями

  В’язання спицями не можна назвати простим хобі, адже це досить цікаве, дуже корисне, а так само вигідну заняття. В’язання вважається одним з найдавніших видів рукоділля. Навіть в одній з гробниць фараонів у Єгипті був виявлений в’язаний носок. Існує кілька видів в’язання спицями, нижче розповідатиметься про те, як в’язати хрестиком.

  В’язання хрестиком допомагає створювати різні візерунки, за рахунок перехрещування нитяних стінок то в одну, то в іншу сторону. Більш того, схрещення петель під час суцільної панчішної в’язки робить речі особливо щільними, а значить і теплими. Освоївши техніку і зрозумівши як в’язати хрестиком, ви зможете особисто «утеплити» всю свою сім’ю і бути впевненими, що у люті морози їм буде тепло.

  Для того, що б в’язати хрестиком вам знадобляться:

  — Кругові або ж прямі спиці;

  — Додаткова спиця або шпилька;

  — Пряжка.

  Як в’язати хрестиком:

  Ви готові приступити до в’язання, для початку просто потренуйтеся. Зв’яжіть зразок в’язаного полотна звичайними прямими спицями. Насамперед, введіть праву спицю рухом вліво під дужку петлі з лівої спиці. Ви повинні захопити спицею нитка, яка розташована за плетеним полотном. Зробивши це, ви витягаєте петлю, що утворилася на лицьову сторону роботи. Те, що у вас вийшло, іноді називають «лицьовій петлею за нижню частку».

  Потім розташуйте нитку перед роботою і зробіть виворітну скрещенную петлю. Щоб в’язати хрестиком робоча спиця входить в нитяную дугу петлі, яка розташована на лівій спиці, рухом вправо. Нитку потрібно витягувати навиворіт в’язаного полотна. Подібним чином часто в’яжуть гумки для шкарпеток, вона довго не зношується і більш еластична.

  Постарайтеся зробити зразок лицьовій гладі, яка складається з схрещених петель (банально взяти ті ж шкарпетки). Під час роботи на прямих і зворотних рядах изнаночном ряду перекрещивайте петлі. Якщо будете користуватися панчішної в’язкою вкруговую, використовуйте виключно лицьові «хрестики». Ось і виходить, що виворітні схрещені знаходяться безпосередньо над лицьовими схрещеними.

  Звичайно, ви не зрозумієте за один день як в’язати хрестиком, але якщо докласти трохи зусиль і освоїте нескладні рельєфні візерунки, в основі яких буде в’язання хрестиком, то у вас, безсумнівно, все вийде. Однак вам варто бути уважними, адже від того, як розташований перехрест буде залежати зовнішній вигляд вашого виробу.

  Короткий опис статті: в’язання хрестиком

  Джерело: Як в’язати хрестиком спицями

  Також ви можете прочитати